Privatumo politika

Mes, veislynas “Geravalis”, (svetainė: www.geravalis.com) (Toliau – Veislynas) gerbiame ir saugome kiekvieno duomenų subjekto privatumą bei įsipareigojame sąžiningai bei teisėtai tvarkyti ir prižiūrėti asmens duomenis. Laikomės BDAR įstatymo ir jokiu būdu Jūsų duomenų nepardavinėsime trečiosioms šalims.

 

Mes galime periodiškai keisti Privatumo politiką. Bet kuriuo atveju pakeitę Privatumo politiką mes Jums pranešime apie šiuos pakeitimus, pakeistą Privatumo politiką paskelbdami Veislyno interneto svetainėje. Todėl patariame Jums periodiškai apsilankyti mūsų Svetainėje ir peržiūrėti Privatumo politiką.

 

Asmens duomenų tvarkymo tikslai

Veislyno anketos forma: https://geravalis.com/seimininko-klausimynas/ 

Siekiame gauti informacijos, kuri padės sutaupyti mudviejų laiko ir bus naudinga parenkant specialiai Jums tinkantį augintinį, tai pat siekiame pagerinti veislyno tinklapio lankymosi patirtį.

 

Duomenų saugojimo laikotarpis

Veislynas tvarko duomenis ne ilgiau nei reikia duomenų rinkimo tikslui pasiekti.

 

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

 

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

 

Vis dar neradote atsakymo, kurio ieškojote? Susisiekite su mumis!

Jeigu norėtumėte susisiekti su mumis dėl mūsų privatumo politikos arba savo asmeninės informacijos apdorojimo, tai galite padaryti el. paštu: inastep67@gmail.com